понедельник, 26 мая 2014 г.

Рефлексія. Модуль 6

В цьому модулі я дізналася як  можна  ефективно   використовувати  комунікації  та співробітництво для покращення процесу навчання учнів та оцінювання. Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті. А ще дізналася як використовувати сервіси Інтернету для спілкування та співробітництва, щоб покращити своє викладання та навчання учнів.

Комментариев нет:

Отправить комментарий