Блог рефлексії. Intel-10
понедельник, 19 мая 2014 г.
Привітання
Шановні учасники курсів!
Щиро вітаю з початком занять.
Бажаю успішного оволодіння новими знаннями та удосконалення майстерності в оволодіння комп'ютерною грамотністю.
Комментариев нет:
Отправить комментарий
Следующее
Главная страница
Подписаться на:
Комментарии к сообщению (Atom)
Комментариев нет:
Отправить комментарий