Блог рефлексії. Intel-10
четверг, 29 мая 2014 г.
Рефлексія. Модуль 9
Працювала в парах або малих групах, розповідала своїм колегам про свій приклад учнівської роботи та інструмент його оцінювання. Пропозиції та коментарі, які я отримала від колег допомогли мені в удосконалині прикладу та моєї стратегї оцінювання
Комментариев нет:
Отправить комментарий
Следующее
Предыдущее
Главная страница
Подписаться на:
Комментарии к сообщению (Atom)
Комментариев нет:
Отправить комментарий